Zaffiro

Proces starzenia się pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to tracimy pewność siebie i dobre samopoczucie. W naszych głowach zaczyna pojawiać się myśl o chirurgii plastycznej. Warto wtedy rozważyć alternatywne rozwiązania. Wszystkim, którzy czują się wewnętrznie młodzi i nie chcą, by wygląd zdradzał ich wiek, z pomocą przychodzi nauka. Przekonaj się jakie możliwości w tym zakresie dają obecnie innowacyjne technologie. Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnych zabiegów high-tech.

W naszej ofercie posiadamy zabiegi wykonywane nowymi urządzeniami do niechirurgicznego i bezbolesnego thermoliftingu skóry twarzy i ciała. Zaffiro to innowacyjna technologicznie metoda likwidowania zmarszczek i innych niedoskonałości skóry związanych z jej wiotczeniem. Prawdziwy przełom w bezinwazyjnym liftingu, odmładzania oraz w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia skóry stał się możliwy dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR.

Laser frakcyjny CO2 PIXEL

Najnowszej generacji LASER FRAKCYJNY CO2 posiadający UNIJNY CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO zgodnie z Dyrektywą 93/42/EEC dla urządzeń medycznych klasy IIb oraz posiada medyczny certyfikat CE zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

 

Laser medyczny POWER PULS NANO ND:YAG Q-SWITCH

Laser służący do zabiegów usuwania tatuaży, makijaży permanentnych, usuwania przebarwień  oraz łagodnych zmian barwikowych. Przy pomocy tego lasera wykonujemy laserowy peeling węglowy Black doll niezwykle skuteczny zabieg podbijający serca klientek w gabinetach. Rezultat to przede wszystkim oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

ALMA HARMONY  XL

Laser Alma Harmony Dye-VL posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Jest to nieinwazyjna metoda służąca do likwidacji przebarwień skóry i zmian naczyniowych.

Energia wiązki światła przekazywana jest selektywnie tylko do wybranych miejsc jakimi są barwniki: hemoglobina (znajdująca się w małych zmianach naczyniowych) i melanina (odpowiadająca za plamy i przebarwienia). Dzięki temu zabieg jest efektywny, bezpieczny oraz stanowi minimalne ryzyko narażenia zdrowych obszarów skóry na naświetlenie.

Alma Harmony XL SHR

Multiaplikacyjny laser Alma Harmony XL z głowicą SHR AFT umożliwia usunięcie nadmiaru owłosienia z obszaru twarzy i ciała. Epilacja polega na działaniu wiązką lasera, która wnika głęboko w skórę, gdzie niszczy cebulkę włosa, zapobiegając jego ponownemu odrostowi. Nowatorska technologia IN- Motion pozwala na szybkie i komfortowe przeprowadzenie terapii. Rewolucyjna technologia SHR (Super Hair Removal) pomaga w usuwaniu niechcianych włosków wszystkich typów i kolorów i jest odpowiednia dla wszystkich karnacji.

 

Monoshock

Urządzenie MONOSHOCK to unikalna terapia antycellulitowa niwelująca główne mankamenty estetyczne ciała: cellulit oraz wiotkość skóry.  To rewolucyjne, dające spektakularne efekty połączenie dwóch sprawdzonych technologii o udowodnionej skuteczności – monopolarnej radiofrekwencji oraz fali akustycznej o ukierunkowanej energii.  Zsynchronizowane dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej powoduje strukturalne zmiany w tkance, niezbędne do uzyskania szybkich i trwałych efektów w modelowaniu sylwetki i ujędrnianiu skóry.