PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Profhilo® to innowacja w świecie medycyny estetycznej wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych targach i kongresach medycznych. Wykonywane przy użyciu tej technologii zabiegi pozwalają poprawić wygląd skóry, odzyskać utracony kontur twarzy i wygładzić zmarszczki. Neutralizują też zwiotczenie skóry i nadają skórze odpowiednią sprężystość. W zabiegach Profhilo® kluczowa jest stabilizowana termicznie molekuła hybrydowa, nazwana „molekułą młodości”. Jej działanie jest wielopoziomowe i obejmuje nie tylko skórę, ale także tkankę podskórną.

 Zabiegi Profhilo® wykonywany jest zgodnie z wytycznymi producenta i przy zachowaniu najwyższych standardów. W przypadku Profhilo® bardzo ważna jest specjalistyczna technika wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu w pięć autonomicznych punktów po obu stronach twarzy. Precyzja aplikacji sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, a w miejscach ukłuć nie powstają obrzęki.

 Jeden zabieg Profhilo® trwa około 15-20 minut. Jego rezultaty są widoczne już po 2 sesjach, które zazwyczaj odbywają się w ciągu 1 miesiąca.

PROFHILO® – NA JAKIE CZĘŚCI CIAŁA

 • Twarz (okolice oczu, policzki)
 • Dłonie
 • Szyja
 • Dekolt

ZALETY  PROFHILO®

 • Długotrwałe efekty
 • Mała inwazyjność zabiegu
 • Ogólna poprawa wyglądu skóry twarzy
 • Skuteczna likwidacja zmarszczek, bruzd i opadniętych policzków (tzw. chomików)
 • Zauważalna poprawa jędrności i elastyczności skóry

 PRZECIWWSKAZANIA:

 • Nadwrażliwość na składniki preparatu
 • W przypadku chorób skóry (stanów ropnych i stanów zapalnych) i chorób metabolicznych (m.in. cukrzycy)
 • W trakcie ciąży i karmienia piersią
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • W przypadku chorób krwi (zaburzeń krzepliwości), chorób autoimmunologicznych i nowotworów

 

 

NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

Zabieg dla kobiet i dla mężczyzn.

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce.
NucleoFILL jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując dobroczynne właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy.

Trzy mechanizmy działania

–  lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie,

–  działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta,
–  nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.

Dla kogo zabieg

Zabieg NucleoFILL ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging.

Wskazaniami do zabiegu są:  utrata elastyczności  i objawy starzenia, skóra odwodniona, niedotleniona, pozbawiona blasku, wymagająca dogłębnego nawilżenia, narażona na stres oksydacyjny. Terapię wykorzystuje się również w celu redukcji rozstępów i blizn.

Wskazania

 • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
 • redukcja wiotkości skóry – lifting
 • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń
 • regeneracja skóry
 • poprawa nawilżenia skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Przebieg zabiegu

Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jej środkową i dolną część (5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15ml). Punkty te są bezpieczne, ze względu na małe prawdopodobieństwo występowania tu naczyń krwionośnych i nerwów.

Procedura nie jest bolesna, podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Znieczulenie nie jest konieczne, jednak można zastosować u osób szczególnie wrażliwych.

Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie

Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość.
Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o działaniu uczulającym.

NucleoFILL występuje w trzech rodzajach:

NucleoFILL Soft Eyes – 2,0ml zawiera (PDRN) 7,5 mg/ml polimeryzowanych polinukleotydy
NucleoFILL Medium – 1,5ml zawiera 2% polinukleotydu
NucleoFILL Strong – 1,5ml zawiera 2,5% polinukleotydu

Podczas oceny aktualnego stanu skóry pacjenta i jej potrzeb, specjalista wybiera odpowiedni preparat. Można stosować terapię łączoną.

Ilość i częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.
Po wykonanej serii, rekomendowane jest zrobienie tzw. zabiegu „przypominającego”, podtrzymującego efekty terapii – wykonuje się go co 4 do 6 miesięcy.
Tak jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, rezultaty narastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Jest to związane z następującą systematyczną przebudową i regeneracją skóry. Substancje podane w preparacie dają bowiem skórze sygnał do rozpoczęcia procesu odnowy komórkowej.

Efekty terapii

W wyniku zabiegów NucleoFILL skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawia, że staje się ona wyraźnie odmłodzona. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się promienna i poprawi się jej koloryt.
Efekty są wyraźne ale naturalne, bez zmieniania rysów twarzy.

Przeciwwskazania

 • ciąża i laktacja
 • choroby autoimmunologiczne
 • schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane
 • choroby nowotworowe
 • iniekcje skóry, aktywna opryszczka
 •  

NUCLEOFILL Soft EYES – odbudowa okolicy oka

NUCLEOFILL SOFT EYES to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji, odbudowy, nawilżenia i odżywienia skóry zawierający wysokooczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego stworzony do poprawy odżywienia bardzo cienkiej i delikatnej skóry w okolicy oczu tj. :

powieka dolna i górna

okolica „kurzych łapek”

okolica brwi

Duża zawartość preparatu w ampułkostrzykawce – 2ml pozwala na pokrycie wszystkich powyższych obszarów.

Wskazania:

wiotkość skóry

drobne zmarszczki

cienie pod oczami

przed i po zabiegach chirurgicznych (blefaroplastyka)

Przeciwwskazania:

przepuklina tłuszczowa w obrębie powieki dolnej

obrzęk limfatyczny powieki w obrębie powieki dolnej ,skłonność do gromadzenia wody, limfy w tym obszarze

ciąża, karmienie piersią

Najczęściej wykonuje się 2-3 zabiegi w odstępach 2-3 tyg.

Ilość zabiegów zależy od stanu skóry, przy mniejszym zaawansowaniu problemu już po jednym zabiegu można uzyskać poprawę.

W celu podtrzymania efektu można wykonywać 1 zabieg w zależności od potrzeby, np.raz na kwartał.