PROFHILO® – molekuła młodości skuteczna metoda odmładzania skóry

MOLEKUŁA MŁODOŚCI PROFHILO® DZIAŁA JAK MILIONY SPRĘŻYNEK, KTÓRE PRZYWRACAJĄ UTRACONY KONTUR TWARZY. PREPARAT WYGŁADZA ZMARSZCZKI ORAZ LIFTINGUJE SKÓRĘ, NADAJĄC SKÓRZE UTRACONY EFEKT SPRĘŻYSTOŚCI.

PROFHILO® W 2015 i 2016 roku nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg odmładzający. Wyjątkowość tego zabiegu wynika z obecności w produkcie nietypowej odmiany kwasu hialuronowego. Występujący tu kwas hialuronowy jest niesieciowany i stabilizowany termicznie, co oznacza, że nie dodaje tkankom objętości, a jego wysokie stężenie – 64mg silnie stymuluje tkankę. Wpływa na komórki naskórka – keratynocyty, komórki skóry właściwej – fibroblasty oraz komórki tłuszczowe pobudzając ich metabolizm. W efekcie skóra odzyskuje swoje właściwości, cofa swój zegar biologiczny, stając się bardziej gęsta oraz napięta. Ogromnym plusem zabiegu jest minimalna inwazyjność. Naturalny i subtelny efekt „mini-liftingu” widoczny jest bezpośrednio po zabiegu i narasta w czasie 4-6 tygodni

Molekuła hybrydowa została nazwaną molekułą młodości. Jej działanie na skórę jest wielopoziomowe.  Odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia, napina i zagęszcza skórę, nadaje sprężystość, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, neutralizuje ,, chomiczki,, przywraca utracony kontur, przywraca utracony profil, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Preparat PROFHILO® wstrzykuje się specjalną techniką  w pięć specjalnie opracowanych punktów iniekcji na twarzy i szyi. Wykonuje się 5 nakłuć symetrycznie po obu stronach twarzy Znajdują się one w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Unikalna struktura pozwala produktowi  ,, płynąć ,, w skórze i tkance podskórnej, wypełniając ją w ciągu 24-48 godzin.  Technika ta zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Cały zabieg twa  ok. 10-15 minut.  Nie wymaga znieczulenia. Jest to zabieg małoinwazyjny, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać lub odbywać po nim rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, a ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne. Pierwsze efekty są widoczne już od 24 do 48 godzin!

Zabiegowi możemy poddać takie okolice jak twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona.

Już po miesiącu od pierwszej iniekcji PROFHILO® widoczne są efekty bio-rewolumetryczne, a także wyraźne wygładzenie skóry. Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO® widoczna jest znacząca poprawa wyglądu skóry – wyrównanie zmarszczek, wzrost jędrności policzków oraz poprawa głębokiego nawilżenia skóry. W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ?

Przeciwwskazania to: niewyrównane choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej, zaburzenia krzepnięcia lub stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne w miejscach planowanego zabiegu, choroby nowotworowe, ciąża oraz okres karmienia piersią.