Lifting okolic twarzy dzięki niciom liftingującym PDO

Uroda człowieka to jego piękna twarz. Dlatego właśnie tak popularne są różnego rodzaju kremy i kuracje, które mają na celu nawilżyć skórę, zwiększyć jej sprężystość oraz zredukować zmarszczki. Metody te są jednak mniej lub bardziej skuteczne i zwykle nie spełniają naszych oczekiwań. Na szczęście nie ma jednak konieczności, aby od razu sięgać po lifting chirurgiczny, możliwy jest bowiem niezwykle skuteczny lifting bez skalpela.

Wyjątkowo skuteczny zabieg, jakim jest lifting twarzy nićmi PDO, przeprowadzany jest w naszym salonie przez specjalistę doktora Macieja Panka. Wykorzystywane w tym zabiegu  nici liftingujące PDO, to opracowane w Korei biodegradowalne włókna wykonane z polidioksanonu, które zostają wstrzyknięte w skórę, gdzie powoli rozkładają się, pobudzając tym samym syntezę kolagenu oraz fibroblastów, co pozwala na naturalny lifting twarzy. Nici PDO wyjątkowo płynnie przechodzą przez tkanki skóry, co zupełnie niweluje ryzyko ich uszkodzenia w trakcie wykonywanego zabiegu. Korzystając z tej metody możemy uzyskać:

  • Lifting wybranych okolic twarzy (nici liftingujące sexy wektor)
  • Modelowanie owalu twarzy
  • Lifting szyi i dekoltu (nici liftingujące sexy wektor)
  • Poniesienie i modelowanie kształtu piersi
  • Podniesienie i ujędrnienie zwiotczałej skóry na pośladkach, udach, brzuchu i ramionach

Odmładzanie nićmi PDO pozwala na wyraźną poprawę kondycji skóry, która staje się zauważalnie bardziej jędrna i nawilżona. Rysy twarzy zostają wygładzone, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Działanie nici z polidioksanu jest nieco zbliżone do efektów, jakie daje zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, nici PDO nie wywołują jednak paraliżu mięśni mimicznych. Pierwsze efekty widoczne są od razu, jednak po 1-2 tygodniach zaleca się wizytę kontrolną. Największa poprawa stanu skóry jest jednak widoczna po 2-3 miesiącach, kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen. Efekt zabiegu jest długotrwały, utrzymuje się nawet do 2 lat.

Lifting twarzy ( likwidacja chomiczków i drugiego podbródka )
– zastosowanie nici PDO „SEXY WEKTOR”
– efekt natychmiastowy
– zabieg bezbolesny w znieczuleniu stomatologicznym