Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

Lifting bez skalpela

Jeśli zastanawiacie się, czy możliwy jest skuteczny lifting bez skalpela, to spieszymy Wam oznajmić, że TAK! Nie musicie poddawać się bolesnym i obarczonym dużym ryzykiem zabiegom chirurgicznym, by Wasza skóra na twarzy i ciele odzyskała jędrność i promienny wygląd. W Beauty Art Galerii urody i laseroterapii korzystamy z najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, proponując Wam zabiegi w technologii Zaffiro. Ta innowacyjna metoda powoduje likwidowanie zmarszczek i innych niedoskonałości związanych ze starzeniem się i wiotczeniem skóry. Sekret skuteczności zabiegu Zaffiro tkwi w nowatorskim zastosowaniu światła podczerwonego IR.

Lifting bez skalpela - natychmiastowy efekt bez długiej rekonwalescencji!

Lifting bez skalpela ma same zalety. Jest, jak już wspomnieliśmy, całkowicie bezbolesny a jego efekty widoczne są niemal natychmiast. Skóra jest odbudowywana, wytwarzają się nowe włókna kolagenowe, dzięki czemu rezultaty zabiegu utrzymują się przez bardzo długi czas. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem bardziej szczegółowych informacji prosimy o skontaktowanie się z nami pod podanym na niniejszej stronie numerem telefonu. Zapraszamy!

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia